Для корректной работы сайта необходимо что-бы в вашем браузере был включен javascript
0800-750-760 (бесплатно)         (061) 220 22 23  (067) 469-22-23    (050) 406-22-23     

Технические решения

 1. Система Ceresit Ceretherm CLASSIC WOOL
  Система Ceresit Ceretherm CLASSIC WOOL

  Паропроникність («дихаючі» стіни) і мінімальні експлуатаційні затрати. Паропроникна система («дихаючі» стіни), яка відповідає підвищеним вимогам до показників пожежної небезпеки та звукоізоляції. Високий рівень теплоізоляції та здорове середовище для проживання забезпечується, у тому числі, за рахунок мінераловатних плит, що виробляються з використанням природних матеріалів. Завдяки високій паропроникності система рекомендована для застосування в умовах високої вологості та небезпеки біологічного забруднення.

 2. Система Ceresit Ceretherm PREMIUM WOOL
  Система Ceresit Ceretherm PREMIUM WOOL

  Висока паропроникність («дихаючі» стіни) і надійність. Система з високою паропроникністю («дихаючі» стіни), яка відповідає підвищеним вимогам до показників пожежної небезпеки та звукоізоляції. Поєднує в собі всі якості системи Classic Wool та характеризується підвищеною довговічністю і стійкістю до ударних навантажень. Ідеальне рішення, якщо улаштування відбувається за ускладнених обставин і потребує скорочення термінів монтажу.

 3. Система Ceresit Ceretherm PREMIUM
  Система Ceresit Ceretherm PREMIUM

  Висока довговічність і надійність. Система теплоізоляції з високою довговічністю, характерні риси якої — скорочення термінів монтажу та відмінні теплоізоляційні властивості. Стійкість не лише до механічних та ударних навантажень, а й до вологості. Усі ці особливості разом зі здатністю до самоочищення роблять систему надійною та довговічною.

 4. Система Ceresit Ceretherm CLASSIC
  Система Ceresit Ceretherm CLASSIC

  Довговічність і мінімальні експлуатаційні затрати. Надійна система теплоізоляції, стійка до ударних навантажень і несприятливих погодних умов. Характеризується здатністю до самоочищення та паропроникністю. Довговічне рішення, рекомендоване для застосування в більшості випадків.

НОВАЯ ЛИНЕЙКА Easy9 от Schneider-Electric
Акция на керамическую черепицу ROBEN