Для корректной работы сайта необходимо что-бы в вашем браузере был включен javascript
0800-750-760 (бесплатно)         (061) 220 22 23  (067) 469-22-23    (050) 406-22-23     

Системи утеплення Ceresit Ceretherm

Henkel пропонує широкий спектр скріплених систем теплоізоляції фасаду,що здатні задовольнити будь-які потреби. Кожна з них гарантує якісну теплоізоляцію та довговічність, а деякі — ще й додаткові переваги, наприклад, мінімальні терміни монтажу або надзвичайну стійкість до ударних навантажень. Яку б систему Ви не обрали, будьте певні: завдяки спеціально підібраним компонентам вона забезпечить надійну та високоякісну.

 

Системи Ceresit Ceretherm CLASSIC

Довговічність і мінімальні експлуатаційні затрати

Надійна система теплоізоляції, стійка до ударних навантажень і несприятливих погодних умов. Характеризується здатністю до самоочищення та паропроникністю. Довговічне рішення, рекомендоване для застосування в більшості випадків.

Системи Ceresit Ceretherm EXPRESS

Швидкий монтаж та висока довговічність

Система теплоізоляції з високою довговічністю та надійністю. Поєднує в собі всі якості системи PREMIUM, відмінні теплоізоляційні властивості та характеризується дуже високою швидкістю монтажу навіть за низьких температур. Універсальне рішення для випадків, коли час грає вирішальну роль.

Системи Ceresit Ceretherm IMPACTUM

Найвища стійкість до ударних навантажень і довговічність

Унікальна система теплоізоляції, характерні особливості якої — надзвичайна еластичність, міцність, тріщиностійкість і вражаюча стійкість до ударних навантажень(більше 100 Дж). Захищає будівлю, як шолом, і робить її безпечною навіть у несприятливих погодних умовах і при значних механічних впливах. Результат — надзвичайна довговічність та естетичний вигляд фасаду.

Системи Ceresit Ceretherm CLASSIC WOOL

Паропроникність («дихаючі» стіни) і мінімальні експлуатаційні затрати

Паропроникна система («дихаючі» стіни), яка відповідає підвищеним вимогам до показників пожежної небезпеки та звукоізоляції. Високий рівень теплоізоляції та здорове середовище для проживання забезпечується, у тому числі, за рахунок мінераловатних плит, що виробляються з використанням природних матеріалів. Завдяки високій паропроникності система рекомендована для застосування в умовах високої вологості та небезпеки біологічного забруднення.

Системи Ceresit Ceretherm PREMIUM WOOL

Висока паропроникність («дихаючі» стіни) і надійність

Система з високою паропроникністю («дихаючі» стіни), яка відповідає підвищеним вимогам до показників пожежної небезпеки та звукоізоляції. Поєднує в собі всі якості системи Classic Wool та характеризується підвищеною довговічністю і стійкістю до ударних навантажень. Ідеальне рішення, якщо улаштування відбувається за ускладнених обставин і потребує скорочення термінів монтажу.

Системи Ceresit Ceretherm PREMIUM

Висока довговічність і надійність

Система теплоізоляції з високою довговічністю, характерні риси якої — скорочення термінів монтажу та відмінні теплоізоляційні властивості. Стійкість не лише до
механічних та ударних навантажень, а й до вологості. Усі ці особливості разом зі здатністю до самоочищення
роблять систему надійною та довговічною.

НОВАЯ ЛИНЕЙКА Easy9 от Schneider-Electric
Акция на керамическую черепицу ROBEN